Se produkter som liknar Bahco - Skiftnyckel 5 pack på Tradera (578478631)
Oljemålning, Andreas Hidvegi (f. 1942), Sverige. Komposition med skiftnyckel. Signerad. Olja på duk, ca 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 66x54 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och
Se produkter som liknar Squirrel, Skiftnyckel på Tradera (573442417)
Han ser skönheten i skiftnycklar
Se produkter som liknar Bahco skiftnyckel märkt SJ på Tradera (576460893)